Gdzie na weekend

O wszytkim i o niczym.

Gdzie na weekend

Postprzez spy » niedziela, 8 lip 2012, 08:02

Szanowne grono potrzebuje pomocy ,rady ? Wymyśliłem sobie tak iz na okrągła w tym roku przypadającą rocznice naszego ślubu , chcę z moją żona wyjechać .Oczywiście w grę wchodzą ,tylko góry , dlatego zwracam się z zapytaniem ( uśmiech w stronę Pedra ) gdzie najfajniej ,ekonomicznie i romantycznie :D .A i zaznaczam od razu nie będę jechał samochodem , bo mam go dosyć :D.wyjazd ma byc 27 VII wieczorem - czytaj nocą :D .Kochani jak byście mieli jakieś namiary to będę "dźwięczny"
spy

Re: Gdzie na weekend

Postprzez jacekn » niedziela, 8 lip 2012, 08:41

jacekn

Postprzez pedro » niedziela, 8 lip 2012, 08:47

Dojazd pociągiem ogranicza nieco możliwości. W tym przypadku proponuję Wisłę. Jednak aby było romantycznie i spokojnie to poszukaj jakiegoś pensjonatu (agroturystyki) poza centrum miasta. Najlepsze by były doliny Głębce, Dziechcinka, Czarne ewentualnie Malinka.Do Głębiec i Dziechcinki dojedziesz pociągiem, a do Malinki i Czarnego kursują autobusy z Uzdrowiska.
Pod tym linkiem znajdziesz coś dla siebie. Przy kazdym obiekcie jest wpisana dzielnica. Szukaj więc tych, które wymieniłem.
Jak już coś wybierzesz to pisz na pw a wyjaśnię jak tam dotrzeć. No i pospiesz się z rezerwacją bo to już dość późno.
Pozdrawiam pedro
pedro

Postprzez spy » niedziela, 8 lip 2012, 08:51

dzięki .Wiem że czasu mało ale tak to jest jak sie człowiek budzi za pięć dziesiąta :D :D
spy

Postprzez tito » poniedziałek, 9 lip 2012, 20:21

Potwierdzam zarąbiste tereny i widoki Wisła to wspaniały wybór
tito

Postprzez niko32 » środa, 24 paź 2018, 09:04

my jeździmy często do koleżanki na działkę na mazury, jeszcze w tym roku kupili tam nowoczesny kocioł klasy 5 z http://www.moderator.com.pl/produkty/dl ... 7CcYVBsD9o i planujemy spędzić tam ferie, sylwestra oraz święta :D w cieple i przyjaznej atmosferze :D
niko32

Powrót do Hyde Park