Banici gościnnie u starych przyjaciół.

Informacje dotyczące naszych spotkań towarzyskich.
Relacje ze spotkań w dziale "Pozlotowo" dostępnym po zalogowaniu.

Banici gościnnie u starych przyjaciół.

Postprzez pedro » niedziela, 14 sie 2011, 18:16

W ubiegłą sobotę wraz z moją "Wiedźmą" przybywaliśmy w gościnnych progach działki Rimola niedaleko stolicy Warmii i Mazur. Odbywało się tam spotkanie grupy Warmińsko Mazurskiej WD.

Chciałbym serdecznie tu (bo na WD nie mogę z racji zablokowanego konta) podziękować za ciepłe przyjęcie, świetną zabawę do białego rana, bogactwo jadła i napitku jakimi zostaliśmy uraczeni. Było nam bardzo miło spotkać dawno niewidzianych znajomych jak również poznać nowych pasjonatów dobrego swojskiego jedzenia i różnych, również domowych napojów ;) .

Po spotkaniu pojawiły się spekulacje dotyczące naszego "powrotu na łono", czy też pytanie, czy spotkanie było pod patronatem WD.
Wyjaśniam zatem, że nasz "powrót na łono" nie jest możliwy ponieważ nigdy z tegoż "łona" nie odchodziliśmy. Za sprawą właściciela strony i forum zostały zablokowane nasze konta, bez podania przyczyn.
Jeśli chodzi o patronat, to uważam, że aby spotkać się ze starymi znajomymi, a jak się później okazało z rodziną nie potrzeba żadnego patronatu, czy zgody jakiegoś "patrona".

Zapraszam również na najbliższe spotkanie Banitów w Wiśle, które wraz z Wiedźmą mam przyjemność organizować :D .
Pozdrawiam pedro
pedro

Re: Banici gościnnie u starych przyjaciół.

Postprzez Wiedźma » niedziela, 14 sie 2011, 18:29

Ja również wszystkim bardzo dziękuję za spotkanie .Było fantastycznieObrazek
Rimol ! Rodziny się nie wybiera ;) :lol: .
Pozdrawiamy serdecznie wszystkich uczestników spotkania.
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
Wiedźma

Postprzez wena » niedziela, 14 sie 2011, 20:37

no tylko pozazdrościć. :x
wena

Postprzez rimol » wtorek, 16 sie 2011, 11:50

Miło mi było was gościć, szkoda tylko że spotkanie trwało tak krótko :(...musimy koniecznie to kiedyś powtórzyć...
rimol

Powrót do Zloty Banitów czyli nasze spotkania