OBIADY NA LETNIE DNI

Re: OBIADY NA LETNIE DNI

Postprzez BAD-GIRL » środa, 11 lip 2012, 16:57

A oto i moja wiejska "poliwka" z maślanki . Bardzo fajna ( nie tylko dla tych co robią w polu !) :D
Załączniki
Przyjaźń powiększa szczęście i pomniejsza nieszczęście... podwajając naszą radość i dzieląc na pół smutek.
Joseph Addison
BAD-GIRL

Postprzez Wiedźma » środa, 29 kwi 2015, 18:59

Co powiecie na zupę z chwasta ;) ? A konkretnie chodzi mi o zupę z młodej pokrzywy. W moim domu rodzinnym zawsze gotowało się taką zupę na wzór zupy szczawiowej.W internecie jest dużo przepisów, ale ten : http://smaker.pl/przepis-zupa-z-pokrzyw,100336.html zwrócił moją szczególną uwagę. Ja moją zupę zakwasiłam sokiem z cytryny i tylko zabieliłam ją śmietaną( bez mąki). Zresztą wszystkie składniki dozowałam na tzw "oko".Zamiast jajka podałam do zupy grzanki czosnkowe. Taką zupę można podać z ziemniakami.
Załączniki
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
Wiedźma

Postprzez Wiedźma » sobota, 30 lip 2016, 06:47

Zupa z maślanki :) .Przepis wyżej :)
Załączniki
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
Wiedźma

Postprzez Rebaris » czwartek, 20 paź 2016, 08:43

chłodnik jest bardzo dobry na ciepłe dni do tego ogólnie gustuje wtedy w zupach.
Rebaris

Poprzednia strona

Powrót do Inne